На гірськолижних трасах мерзнуть руки? Перчатки з вбудованими акумуляторами допоможуть вирішити цю проблему. У кожному пальці розташовані нагрівальні елементи, які дозволяють зберігати тепло по всій поверхні кисті. При потребі акумулятор можна відключити. Його вистачає на 3-5 годин роботи, залежно від рівня нагрівання. Перчатки виготовлені з водонепроникного матеріалу Ultra III Tec з утеплювачем Thinsulate. Для роботи використовуються стандартні батарейки AA – по три на кожну перчатку.
Де купити: українські інтернет-магазини
Ціна: близько $40
Камери американського виробника вже давно стали незамінним аксесуаром спортсменів, які прагнуть зафіксувати свої досягнення та поділитися ними в режимі реального часу. Остання модель - GoPro Hero 4 дозволяє записувати відео зі швидкістю 120 кадрів на секунду. Вага камери мінімальна – лише 74 грами. Якщо закріпити її на шоломі або тримати на витягнутій руці, вона не стане перешкодою для руху. GoPro Hero 4 дає можливість записувати відео у форматі Ultra HD та робити фотографії. Основний режим зйомки – серійний: від 5 до 30 кадрів на секунду. Є також автоматична зйомка з інтервалом від 0,5 до 60 секунд.
Де купити: офіційний магазин в Україні
Ціна: близько $500
Швидкість – головна принада гірськолижних трас, проте вона може бути небезпечною. Якщо під час спуску лижник або сноубордист отримує травму, важливо швидко надати допомогу. Австралійська компанія Forcite Helmet Systems створила шолом, який не тільки знімає відео у Full HD та підтримує голосовий зв'язок через Wi-Fi, але й може кликати на допомогу. Гаджет оснащений датчиком удару, який передає сигнал на мобільний телефон і надсилає інформацію рятувальникам. Також у шоломі є датчики висоти, швидкості та місцезнаходження. Заряду шолома вистачає на 8 годин роботи. Його можна замовити за попереднім замовленням на сайті виробника; продажі заплановані на 2016 рік.
Де купити: офіційний сайт виробника
Ціна: н/д
Звичайні окуляри або маски для захисту від сонця та вітру залишилися в минулому. Що скажете про пристрій, який покаже, чи побили ви рекорд швидкості на трасі або допоможе визначити точне місцезнаходження? Компанія Oakley, що створила Airwave 1.5 Snow, називає їх не просто окулярами, а панеллю приладів. Гаджет має датчики швидкості та відстані, положення тіла в просторі та висоти схилу. Функція Buddy Tracking дозволяє зв’язатися з друзями, якщо у них є такі ж окуляри або спеціальний додаток на смартфоні. Також можна змінювати колір лінз для адаптації до погодних умов і керувати списком музики.
Де купити: офіційний онлайн-магазин
Ціна: $650
Перевірити час, визначити місцезнаходження, пульс і поділитися своїми досягненнями з друзями – все це можливо з Suunto Ambit3 Peak. Годинник в стилі хай-тек підраховує витрачені калорії, показує маршрут і визначає висоту, на якій знаходиться власник. Також гаджет повідомить про наближення негоди, а також покаже час сходу і заходу сонця. Час роботи – до 50 годин із увімкненим GPS.
Де купити: офіційний онлайн-магазин
Ціна: $500