Купити хліб, надіслати запрошення на нараду, відвезти собаку до ветеринара, забрати костюм дитини з хімчистки, привітати подругу з днем народження, замовити воду в офіс, зустрітися з начальником, купити квитки в кіно... І це лише невелика частина списку справ, з якими багато хто стикається щодня. Як не забути про найважливіше? IGate обрав п'ять застосунків, які стануть у пригоді забудькуватим чи просто зайнятим людям.
Any.do
Цей додаток підійде для створення списків справ на кожен день. Він допоможе зосередитися на виконанні завдань, а не на марних спробах згадати, що ще не зроблено. Створювати списки дуже просто. Можна не тільки набирати текст на клавіатурі, але й надиктовувати завдання та час нагадування. Крім того, додаток розпізнає жести та дозволяє створювати мультимедійні замітки. Списками справ можна ділитися — це дозволяє всім учасникам того чи іншого процесу відстежувати його виконання. Щоб відзначити виконане завдання, достатньо просто потрясти смартфон. Застосунок синхронізується на всіх пристроях користувача — не потрібно переносити список справ із телефону на планшет і назад. Завантажити Any.do можна безкоштовно в Play Market, але є й платний контент — від $0,99 до $49,99.
Під час робочого дня трапляється багато цікавих статей, але часу на них бракує? І все, що хочеться прочитати чи переглянути, часто залишається забутим? Pocket допоможе відкласти цікаві матеріали "на полицю". Тут можна зберігати тексти, відео, фото тощо для перегляду у зручний час. Додаток дозволяє переглядати збережений контент без інтернету. Це особливо зручно для читання в дорозі. Понад 12 мільйонів користувачів обрали це застосування. Вся збережена інформація доступна з будь-якого пристрою й синхронізується між телефоном, планшетом та комп’ютером. Сам додаток безкоштовний, але можна придбати Premium-версію для доступу до бібліотеки збережених матеріалів, тем, тегів та авторів, що полегшує пошук і організацію контенту.
Humin
Цей новий додаток для людей, яким складно запам'ятовувати обличчя й імена. Humin допомагає краще запам'ятати людину — достатньо додати примітку поруч із контактом, наприклад, «любить каву», «приїхав з Дніпра», «домовились обговорити знижки на товари». Таким чином, додаток допомагає краще розуміти, хто є у списку контактів. Ті, у кого понад сотня контактів, оцінять можливість шукати не за іменем чи прізвищем, а за ключовими словами. Наразі цей стартап із Сан-Франциско працює у тестовому режимі, але користувачі вже можуть спробувати його плюси та мінуси на Android і iOS.