Лабораторная техника  
Контактная информация
    Адрес: 61052, Украина,
    г.Харьков ул.Котлова, 67
    тел.: +38 (057) 712-05-49
            +38 (057) 712-53-74
            +38 (057) 754-50-45
    e-mail: office@labteh.kh.ua
На главную О компании Каталог Прайс-лист Контакты Карта сайта На главную Письмо менеджеру Карта сайта

Статьи


Rokohumin – вершина еволюції органічних добрив


    Усякий прогрес — це поступальний рух убік поліпшення. Цей рух відбувається під дією сили бажання всіх, хто залучений до цього процесу, запропонувати світу щось цікавіше, якісніше, інноваційніше. Аграрна сфера є однією з рівноправних серед інших галузей загальнолюдської діяльності, а світовий ринок агрохімічних продуктів нічим не відрізняється від усіх інших напрямків, на які впливають загальні правила прогресу. Саме під дією цих загальних законів прогресу й відбулася поява рідкого органічного добрива, відомого в Європі під назвою "Rokohumin".

    На відміну від еволюції в природі, де все відбувається саме по собі, у людській діяльності прогрес можливий тільки у разі докладання зусиль. Неабияких інтелектуальних і фінансових зусиль коштувала словацькій компанії «Rokosan» поява цього нового продукту. Зате зараз Rokohumin'у немає рівних у сегменті рідких листкових органічних добрив.

    Унікальний склад Rokohumin'у нагадує ідеальну бочку Лібіха, з якої майже нічого не виливається завдяки ретельно збалансованому складу. Третю частину Rokohumin'у становить білкова основа зі зрідженого особливим, запатентованим, чином курячого пера. Включаючи кератин, це 17 амінокислот і фрагменти білків — пептиди й поліпептиди. Ця білкова маса містить зв'язані азот, фосфор і калій. Наступний за важливістю і об'ємною масою компонент Rokohumin'у — гумати. Вони «заряджені» мікроелементами в «їстівному» для рослини хелатованому вигляді. Серед мікроелементів — мідь, цинк, залізо, сірка, марганець, бор.

    Ефект від застосування Rokohumin'у помітно відрізняється від ефекту азотних або навіть комплексних мінеральних добрив. По-перше, рослина стає зеленішою за рахунок активізації вироблення хлорофілу, що посилює фотосинтез. По-друге, у коріння з'являється більше кореневих волосків, а сам корінь міцнішає й активніше бере з ґрунту те, до чого не оброблена Rokohumin'ом рослина навіть не дотягнеться. По-третє, стебла стають еластичнішими, й регенерація ушкоджених частин відбувається набагато активніше. По-четверте, відбувається збільшення загального вегетаційного періоду всієї рослини, тривалості й активності цвітіння, утворення корисної зав'язі, підвищення якості плодів і врожаю в цілому.

    Оброблені Rokohumin'ом зернові, як порівняти з контрольною групою, не тільки дають вищий урожай, а й по класу підносяться на один щабель, що відповідно збільшує вартість приймання. Оброблений Rokohumin'ом соняшник дає збільшення врожаю до 20%, а вихід олії з його насіння помітно вищий. Застосування Rokohumin'у для коренеплодів, овочів, ягід, багаторічних фруктових дерев і виноградної лози теж дає чудові результати. Застосування Rokohumin'у відчутно поліпшує смакові якості овочів і фруктів. Варто зауважити, що знамениті Токайські виноградники підживлюють винятково Rokohumin'ом.

    У самій Словаччині неможливо знайти для порівняння хоча б одну ділянку, не оброблену Rokohumin'ом. Ніхто не хоче втрачати якість і збільшення врожаю, відмовляючись від листового підживлення, що стала невід'ємною складовою технології європейського рослинництва. Тому, збираючись виходити на європейський ринок, не потрібно винаходити велосипед. Є одна німецька народна приказка: «Роби як я, роби як всі, роби краще за всіх!» Мабуть, сьогодні для нас це краща формула, дотримуючись якої, можна впевнено наблизити якість своїх урожаїв до європейських стандартів.

    На сході України майже рік харківська компанія «Rokosan-Україна» працює над просуванням Rokohumin'у. Проводяться семінари, зустрічі з аграріями, випробовування й організація демонстраційних ділянок. Компанія регулярно бере участь у галузевих виставках різного представницького рівня й регіонального охоплення. Своє завдання компанія «Rokosan-Україна» бачить не тільки в поширенні Rokohumin'у, а й у наполегливому наближенні культури європейського землеробства до наших родючих земель. І результат обіцяє бути дуже позитивним.

Источник: Журнал "Аграрный Бюллетень", №44 http://ab.org.ua/                   
Рейтинг@Mail.ru/ Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru

Лабораторная техника | Rokohumin | ВИРОЦИД | Дистиллятор АЭ-5 Ливам | Колориметр КФК-3 |